חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות מאי לי

מאי לי מומחית בינלאומית לעיצוב גבות בשיטת השערה מיקרובליידינג, עם ניסיון של מעל 25 שנים בעיצוב ועיבוי גבות טבעיות. וניסיון של 15 שנים בשיטת המיקרובליידינג (מיקרובליידינג הינה שיטה המדמה שערות אמיתיות).

נולדתי עם גבות דלילות מאוד, זה מאוד הפריע לי כשהייתי ילדה ובמיוחד כשהתבגרתי, ותמיד חיפשתי פתרונות. הפתרון הטבעי ביותר שיצא לי להכיר לפני יותר מ 20 שנים, הוא עיצוב גבות ב”שיטת המיקרובליידינג” אני עוסקת בתחום היופי ומעצבת גבות מזה 25 שנים. מתוכן 15 שנים בשיטת המיקרובליידינג. (שיטה מאוד עדינה במראה טבעי ושונה מקעקועים, תוכלו למצוא מידע נוסף בעמוד מיקרובליידינג)

צברתי עם השנים אלפי לקוחות מרוצות מהארץ והעולם, מכל קצוות האוכלוסייה, כולל זמרות בינלאומיות, שחקניות, שדרניות טלוויזיה, דוגמניות, סלבס, לקוחות באות אלינו מכל קצוות הארץ – מנהריה, אילת, ירושלים, קרית שמונה, ובאר שבע. כמו כן מחו”ל מלוס אנג’לס, אוסטרליה, לונדון, ומקומות נוספים. כולן מתקבלות באותה הצורה עם השירות הטוב ביותר, והתוצאה הטובה והטבעית ביותר שניתן לבצע. 

תמונה של מאי לי - MAY LEE BBEAUTY

אני מקפידה לעבור קורסים והשתלמויות תמידיות בכל בתי הספר המובילים בארץ ובעולם, וזאת על מנת ללמוד על כל מוצר, כל חידוש וטכניקה שיש בתחום המיקרובליידינג.

“אני לא משופעת מטרנדים, ולא עובדת עם שבלונות. אני לא עושה שיבוטים, ומתנגדת לדברים מוזרים. לכל לקוחה יש את הגבות המתאימות לה, על פי מבנה הפנים האישי שלה.

כל לקוחותיי יודעות ש “מאי לי” הינה הכתובת לגבות מלאות וטבעיות. אני עובדת לא מעט על הקו אירופה ישראל, עם לקוחות אירופאיות וידועניות, המטיסות אותי על מנת שאעצב את גבותיהן.

להבדיל ממקומות אחרים, לקוחה שנכנסת אליי עוברת בראש ובראשונה ייעוץ פרטני, ומקבלת הדמיה מוחשית איך תראה התוצאה, זה מאוד חשוב עבורי ועבורה על מנת לתאם ציפיות מראש, ושהלקוחה תצא מרוצה ושביעת רצון.

כמישהי שמגיעה מתעשיית האופנה והביוטי, אני יודעת לזהות מיידית איך לשדרג את המראה של הלקוחה, ולהעניק לה מראה מחמיא יותר”.

“אני עובדת בשיטת המורפולוגיה תורת צורות הפנים, ומקפידה על פרופורציות נכונות עם דגש על קו טבעי, וגבות שמותאמות אישית ללקוחה ולתווי פניה.

כל לקוחה שמסיימת הליך מיקרובליידינג אצלי, מקבלת אחריות על הטיפול, כמו כן מענה אישי וליווי גם לאחר הטיפול בכל הנדרש”.

המלצות לדוגמה
מאי לי ביוטי

המלצה על מאי לי - עדיה שיפמן
המלצה על מאי לי - אתי בן דוד
המלצה על מאי לי - רוני חסון
המלצה על מאי לי - דנה כץ
המלצה על מאי לי - טל לוי
המלצה על מאי לי - דנה יעקובי
המלצה על מאי לי - מירב בן דוד
המלצה על מאי לי - נוי דוידי