מאי לי ביוטי - הדגשת תווי פנים

הדמיית שיער מיקרובליידינג

מאי לי מומחית בינלאומית לעיצוב גבות בשיטת השערה מיקרובליידינג. עם ניסיון של 25 שנים בעיצוב ועיבוי גבות טבעיות. וניסיון של 15 שנים בשיטת המיקרובליידינג. 

״שיטת המיקרובליידינג” הינה שיטה המדמה שערות אמיתיות, הטיפול נעשה על ידי עט ידני עם מחטים מיקרו זעירות, בגודל של זקיקי שערה, המחדירים פיגמנטים איכותיים לגבות, בהתאם לגוון ותנועת השערה המקורית של הלקוחה. התוצאה היא נראות טבעית כמו של השערות האמיתיות״. בעמוד זה תמצאו את כל המידע אודות שיטת המיקרובליידינג. צפו בעבודות לדוגמה: 

מיקרובליידינג גבות - מאי לי ביוטי
איפור קבוע בגבות - מאי לי ביוטי
מיקרובליידינג גבות - מאי לי ביוטי

רוצה גבות מלאות במראה טבעי ? צרי איתנו קשר

השאירי פרטים, ונחזור אלייך בהקדם !! ייעוץ ואבחון ללא עלות

הקליניקה ממוקמת במרכז תל אביב ( ע"י קניון עזריאלי )

קצת על מאי לי

נולדתי עם גבות דלילות, זה מאוד הפריע לי, ותמיד חיפשתי פתרונות. הפתרון הטבעי ביותר שיצא לי להכיר לפני יותר מ 20 שנים, הוא "עיצוב גבות בשיטת המיקרובליידינג" אני עוסקת בתחום היופי ומעצבת גבות מזה 25 שנים. מתוכן 15 שנים בשיטת המיקרובליידינג.

צברתי עם השנים אלפי לקוחות מרוצות מהארץ והעולם, מכל קצוות האוכלוסייה, כולל זמרות בינלאומיות, שחקניות, שדרניות טלוויזיה, דוגמניות, סלבס, ועוד...

אני מקפידה לעבור קורסים והשתלמויות תמידיות בכל בתי הספר המובילים בארץ ובעולם, וזאת על מנת ללמוד על כל מוצר, כל חידוש וטכניקה שיש בתחום המיקרובליידינג.

“אני לא משופעת מטרנדים, ולא עובדת עם שבלונות. אני לא עושה שיבוטים, ומתנגדת לדברים מוזרים. לכל לקוחה יש את הגבות המתאימות לה, על פי מבנה הפנים האישי שלה.

כל לקוחותיי יודעות ש “מאי לי” הינה הכתובת לגבות מלאות וטבעיות. אני עובדת לא מעט על הקו אירופה ישראל, עם לקוחות אירופאיות וידועניות, המטיסות אותי על מנת שאעצב את גבותיהן.

להבדיל ממקומות אחרים, לקוחה שנכנסת אליי עוברת בראש ובראשונה ייעוץ פרטני, ומקבלת הדמיה מוחשית איך תראה התוצאה, זה מאוד חשוב עבורי ועבורה על מנת לתאם ציפיות מראש, ושהלקוחה תצא מרוצה ושביעת רצון.

כמישהי שמגיעה מתעשיית האופנה והביוטי, אני יודעת לזהות מיידית איך לשדרג את המראה של הלקוחה, ולהעניק לה מראה מחמיא יותר”.
“אני עובדת בשיטת המורפולוגיה תורת צורות הפנים, ומקפידה על פרופורציות נכונות עם דגש על קו טבעי, וגבות שמותאמות אישית ללקוחה ולתווי פניה.

כל לקוחה שמסיימת הליך מיקרובליידינג אצלי, מקבלת אחריות על הטיפול למשך שנה מלאה. כמו כן מענה אישי וליווי גם לאחר הטיפול בכל הנדרש”.

רוצה לשדרג את מראה פנייך? צרי איתנו קשר

השאירי פרטים, ונחזור אלייך בהקדם !! ייעוץ ואבחון ללא עלות

הקליניקה ממוקמת במרכז תל אביב ( ע"י קניון עזריאלי )

לקוחות ממליצות על מאי לי

מהי שיטת המיקרובליידינג? וכיצד מתבצע הטיפול?

שיטת המיקרובליידינג (נקראת בפי רבים “שיטת השערה”) הינה השיטה העדינה ביותר המדמה שערות אמיתיות, ומעניקה לגבות שלך מראה סימטרי, טבעי, מלא ושופע.

הטיפול מתבצע על ידי מכשיר ידני עם מחטים מיקרו זעירות, בעובי של זקיקי שערה המחדירות פיגמנטים איכותיים לגבות.

בשיטה זו ניתן לעבות את הגבות / למלא גבות דלילות / לעצבן מחדש / ואף לבנות גבות מלאות, במראה של שערות אמיתיות לחלוטין.

לעומת איפור קבוע שנעשה באמצעות מכשיר חשמלי ולרוב המחט חודרת אל שכבת העור התחתונה (מה שעלול לגרום למריחת הפיגמנט ולשנות את צבעו, לאחר זמן מה) במיקרובליידינג מבצעים את הטיפול על ידי עט ידני, והפיגמנט חודר אך ורק לשכבת העור העליונה, (כמובן שזה תלוי גם ביד המקצועית של המטפלת, שצריכה ליצור שריטה אך ורק בשכבת העור העליונה) מה שיוצר מראה טבעי לחלוטין, והפיגמנט מתחיל להיעלם לאחר שנה עד שנתיים בממוצע, (משתנה לפי סוג עור ואורח חיים)

אצל מאי לי הלקוחה היא שותפה לכל תהליך הטיפול. הטיפול מתבצע בישיבה מול מראה, ואורך בממוצע כ 3 שעות. כל לקוחה עוברת הדמיה לפני טיפול לתיאום ציפיות מלא, כך שהיא יודעת במדויק את צורת הגבות שניצור לה. (מידע נוסף בשאלות ותשובות בתחתית העמוד)

אחריות על הטיפול

אצל מאי לי מבצעים 3 טיפולים (רוב המטפלות מבצעות רק 2 טיפולים) על מנת לקבל תוצאה מושלמת בכל סוג עור (בעורות שומניים מאוד עדיף לבצע שיטת מיקרושיידינג) ובכל אקלים.

רוצה גבות מלאות במראה טבעי ? צרי איתנו קשר

השאירי פרטים, ונחזור אלייך בהקדם !! ייעוץ ואבחון ללא עלות

הקליניקה ממוקמת במרכז תל אביב ( ע"י קניון עזריאלי )

היתרונות של שיטת המיקרובליידינג !

ישנם יתרונות רבים לשיטת המיקרובליידינג על פני כל אחת מהשיטות האחרות:

א. בשיטת המיקרובליידינג הטיפול מתבצע (חייב – אך לא כולם מקפידים על כך) על ידי פיגמנטים איכותיים על בסיס צמחים, ולא על בסיס תחמוצות ברזל כמו בקעקועים. 

ב. עובי השערה שאנו יוצרים במיקרובליידינג הוא דק ביותר, ממש כעובי שערה אמיתית. ניתן לדייק עד לרמת שערה בודדת, ולא חייב לעבור על כל הגבה. בשיטה זו אפשר להוסיף שערות היכן שנרצה, כגון: לעבות את הגבה בכמה שערות / להאריך את הגבה בכמה מ”מ / למלא התקרחות נקודתית בלבד, ועוד.. 

ג. יתרון נוסף בשיטת המיקרובליידינג, הוא שלאחר שנה עד שנתיים השערות שציירנו נעלמות. תווי הפנים שלנו משתנים עם הזמן, ובשיטת המיקרובליידינג אנו נוכל להתאים את הגבה למבנה הפנים הנוכחי של אותה לקוחה.

ד. יתרון נוסף בשיטת המיקרובליידינג, הוא שהטיפול כמעט ולא כואב. בהחדרת הפיגמנט הראשונית אנו לא שמים מאלחש, וזה מעט לא נעים (כמעט בדרגת כאב של תלישת שערות ע”י חוט בגבות), לאחר החדרת הפיגמנט הראשונית אנו שמים מאלחש, והלקוחה לאחר מכן כמעט ולא מרגישה את הטיפול.

ה.  בשיטת המיקרובליידינג זמן ההחלמה הוא הקצר ביותר, מכיוון שאנו חודרים רק לאפידרמיס, וזו שריטה בלבד, ישנה רק את האדמומיות של העור כתוצאה מהשריטה, בד”כ נעלם תוך שעה שעתיים. לעומת קעקועים עם החלמה קשה של שבוע ויותר. 

אנו מחויבים

לספק ללקוחות שלנו את טיפולים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, עם פיגמנטים האיכותיים ביותר המאושרים על ידי התו תקן האירופאי CE או ה FDA האמריקאי. (בישראל עדיין אין רגולציה על פיגמנטים לאיפור קבוע) ולספק שירותים איכותיים ומותאמים אישית לכל לקוחה ולקוחה.

לקביעת תורים, ייעוץ ואבחון, צרי איתנו קשר

השאירי פרטים, ונחזור אלייך בהקדם !! ייעוץ ואבחון ללא עלות

הקליניקה ממוקמת במרכז תל אביב ( ע"י קניון עזריאלי )

שאלות נפוצות על שיטת המיקרובליידינג !!

מיקרובליידינג מבצעים ב 3 טיפולים, בהפרש של חודש ימים בין טיפול לטיפול. לאחר מכן זה מחזיק בממוצע בין שנה לשנה וחצי, ותלוי בגורמים רבים, שומניות העור, אורח החיים, אקלים, ועוד..  ישנם מקרים מעטים ונדירים בהם לא ניתן לבצע מיקרובליידינג, אלא הצללה. (בעורות שומניים מאוד)

כנזכר לעיל, אנו מבצעים 3 טיפולים על מנת לקבל את התוצאה הרצויה, ועל מנת שיחזיק בממוצע לפחות שנה עד שנה וחצי. בתוך השנה הלקוחה יכולה לבוא לטיפול טאץ’ אפ נוסף במתנה. 

המחירים במיקרובליידינג משתנים מאחת לאחת, ותלוי במצב הגבות, טווחי המחירים אצלנו נאים בין 3000 שקלים, ויכולים להגיע עד ל 3500 שקלים. ישנם לקוחות שבאים להשלמות קטנות, וישנם לקוחות שבאות ללא גבות כלל, שאז העבודה דורשת יותר חומרים, יותר שעות עבודה, ויותר מאמץ. 

במיקרובליידינג אין תהליך החלמה, יכול להיות אדמומיות בגבות למשך שעה שעתיים (תלוי בעור) כתוצאה מהשריטה של החדרת הפיגמנט, וזה עובר. יוצאים מיד עם תוצאה במראה טבעי לאחר הטיפול הראשון. בין הטיפול הראשון לשני יורד בממוצע 20% עד 70% מהפיגמנט, ורק בטיפול השני הוא נתפס לחלוטין בעור, בטיפול השלישי מחזקים ועושים פינישים. הטיפול לא מגביל אותך ביום יום. ניתן לחזור מיד לעבודה לאחר טיפול. 

כלקוחה את יכולה לבחור במאי לי, או בצוות של מאי לי בפיקוחה. לרוב את שיטת המיקרובליידינג מבצעת מאי לי בלבד. את בוחרת מי את רוצה שתבצע את הטיפול. לגבי זמינות התורים: זה מאוד משתנה בשעות או ימים, ואף תלוי בזמן העבודה שצריך לבצע.

צריך אבחון לראות מה מצב הגבות. בשיטת המיקרובליידינג מציירים שערות, במידה וישנו כתם או קעקוע ישן, ונצייר מעליו שערות, לא ייראו את השערות אלא את הכתם שתחתיו, כך שהטיפול יהיה מיותר. ולכן יש צורך לבצע הסרה של הקעקוע בלייזר או רמובר, (ניתן לבצע אצלנו) ורק לאחר מכן לבצע את המיקרובליידינג. 

שקיפות ואמינות

לפני שאנו מתחילים טיפול, כל לקוחה יודעת בדיוק את צורת הגבות שאנו הולכים ליצור לה, עם איזה פיגמנטים אנו משתמשים, על תהליך הטיפול, על ההחלמה, ואת כל הפרטים לה היא זקוקה.

לפני כל טיפול אנו מבצעים הדמיה לתיאום ציפיות מלא, וזו הסיבה שהלקוחות שלנו יוצאות מרוצות, וההפתעה היחידה שלהן, זה עד כמה התוצאה היא טבעית ועד כמה הוא שיפר את המראה והמסגרת של פניה.

גם את רוצה גבות מלאות במראה טבעי? צרי איתנו קשר

השאירי פרטים, ונחזור אלייך בהקדם !! ייעוץ והדמיה ללא עלות